Atras transport

Działalność Atras w liczbach

Atras to kilkuosobowa firma transportowa. Już dwanaście lat zajmujemy się transportem w Warszawie, a naszą specjalnością są przeprowadzki. Możemy pochwalić się setkami sprawnie przeprowadzonych firm i mieszkań, a także dziesiątkami przetransportowanych sejfów i lad chłodniczych.

Znani klienci Atras

Nasze doświadczenie mówi samo za siebie. Zaufały nam takie firmy i instytucje jak Inteligo, TVN, Paged, Hartmann Polska, agencja TBWA, Forma Nowa, Flexa, Sanlab, Delikomat, Rochstar, Ambasada Norwegii czy Ambasada Australii.

Zespół, który świadczy usługi i pomaga

Wszyscy nasi pracownicy to doświadczeni i odpowiedzialni kierowcy oraz tragarze. Dobrze wiemy, jak zadbać o Państwa dobytek tak, by bezpiecznie przebył nawet bardzo długą trasę. Nie tylko zaopiekujemy się nim podczas podróży, ale także podpowiemy, jak spakować delikatne i cenne przedmioty. Najważniejsze wskazówki znajdą Państwo w naszym poradniku.

Niezawodny sprzęt transportowy

Posiadamy cały niezbędny sprzęt transportowy – dysponujemy samochodami dostawczymi o zabudowie kontenerowej z windą o przestrzeni załadunkowej 18 m3, 21 m3 i 23 m3, a także różnego rodzaju wózkami, dzięki którym jesteśmy gotowi nawet na najbardziej nietypowe zlecenia.

Jeśli szukają Państwo profesjonalistów, którzy bezpiecznie i w terminie przeprowadzą Państwa firmę lub mieszkanie albo przetransportują sprzęt, dobrze Państwo trafili – wystarczy sprawdzić naszą ofertę przeprowadzek i przewozów, a później się z nami skontaktować!